O Nás

Jsme mladá dynamická společnost, která vstoupila na trh v České republice v roce 2007. Naší hlavní činností není pouze outsorcing obchodního týmu, ale komplexní zastřešení našich partnerů v rámci farmaceutického segmentu a to nejen v lékárnách, ale taktéž u lékařů. V rámci společné spolupráce zajišťujeme nejenom prodej, ale přinášíme kompletní řešení od optimalizace skladových zásob u distributorů, jednání s řetězcovými zákazníky, ale taktéž cílený marketing včetně produktových prezentací pro koncového zákazníka. Cílem naší společnosti je zvyšovat obchodní úspěšnost našich partnerů a to v globálním měřítku.

Strategie, diferenciace, silná firemní kultura

Klíčovým parametrem pro nás a naše partnery je vždy záruka kvalitně odvedené práce našich obchodníků, která musí odpovídat standartům běžným ve farmaceutických firmách. Velmi dbáme na identifikaci s firemní kulturou každého partnera, jelikož je to základní stavební kámen k úspěšné obchodní akvizici v tomto segmentu. Obchodníkovi dnes nestačí pouze produktové znalosti, ale musí znát celkovou obchodní filozofii našeho partnera. Je pro nás velmi důležité, abychom na začátku spolupráce s každým partnerem jasně definovali cíle, abychom dosáhli co největší efektivity každého obchodníka. Nechceme být pro naše partnery pouze jakýmsi prodejním nástrojem, ale vždy přinášíme kompletní řešení prodejních a marketingových aktivit, plánujeme společně na základě validních informací od našich obchodníků.

Celkový koncept je postaven na základě dvanáctiletých zkušeností z oboru a proto dokážeme přinášet komplexní řešení jak v tomto oboru uspět.